Home › Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Jedną z godnych zainteresowania ofert rekreacyjnych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi.

Położone na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują niezwykle urokliwe walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą specyficzny mikroklimat, który sprzyja dobremu funkcjonowaniu płuc i oskrzeli.
Goście zwiedzający Sielpię, którzy preferują aktywną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zorganizować sobie dużo wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do interesujących miejsc, które obowiązkowo warto zobaczyć należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, wiodące po tajemniczych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Wypoczynek w ośrodku położonym w Sielpi to doskonała propozycja polecana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i osób starszych. Nie licząc możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na wiele ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią im wypoczynek nie tylko podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Doskonałą propozycję dla gości preferujących spokojny wypoczynek z dala od gwaru miejskiego bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe znajdujące się tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu zapewniają wymagane warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję dobrej bazy noclegowej podczas najbliższego urlopu.

.


Zobacz:
Jak szybko schudnąć bez efektu jojo
Działające serum na wzrost rzęs - zobacz jak działa
Poszukuję recenzji o sterydach
Leasing audi