Home › Jak udekorować ścianę nad schodami?

Jak udekorować ścianę nad schodami?

Urządzenie własnego mieszkania oznacza nie lada zadanie. Zanim rozpoczniemy planowanie zwykle nie wiemy, jak wiele czeka na nas problemów do rozwiązania. Przestrzeń w swoich czterech ścianach wymaga solidnego rozplanowania. Nie obejdzie się bez śledzenie portali o urządzaniu wnętrz oraz wertowanie aktualnych czasopism. Zwykle koncentrujemy się w pierwszej kolejności na najważniejszych pomieszczeniach.

Z czasem jednak przychodzi kolej także na mniej istotne elementy wystroju domu. Przykładem jest ściana znajdująca się nad schodami. Warto odpowiednio ją udekorować, gdyż większość z lokatorów będzie oglądać ją co najmniej kilka razy każdego dnia.
Interesującym pomysłem na zagospodarowanie tej na pozór bezużytecznej przestrzeni jest stworzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Żeby zrealizować ten plan, przydadzą się rodzinne zdjęcia. Najlepiej wydrukować je w różnorodnych rozmiarach i oprawić w ramki o spójnej kolorystyce. Każde przejście po schodach będzie wywoływać ciekawe wspomnienia.W wielu domach brakuje wystarczająco dużo miejsca, aby wystawiać rodzinne zdjęcia. Niespotykanym sposobem na urządzenie ściany nad schodami jest naklejenie ciekawej fototapety. Nietuzinkowo będą prezentować się te fototapety, na których będzie widać głębia.

Przestrzeń klatki schodowej optycznie ulegnie zwiększeniu.

Oryginalny wygląd można uzyskać, wybierając fototapetę ze... schodami. Stworzysz iluzję, jak gdyby z twoich schodów można było przedostać się na włoską uliczkę czy uroczą leśną ścieżkę. Jeżeli wybierasz mniej rzucające się w oczy sposoby dekoracji, weź pod uwagę praktyczne lampy na ścianie nad schodami. Mogą interesująco wyglądać, a w tym samym czasie dbać o bezpieczeństwo lokatorów..
Zdobądź więcej informacji: euromedical.net.pl ultrasonograf

<< Poprzedni
Następny >>